Виробництво котлів у Вінниці

Наша фірма реалізовує виробництво котлів Вінниця опалення марки «Брік» і пропонує ці агрегати до реалізації жителям Вінниці. Наші пропозиції вигідні, оскільки ціни ми тримаємо на конкурентній позиції. Купуючи зроблені нашими фахівцями котли українського виробництва, ви значно заощадите свої заощадження, оскільки ціни на твердопаливні ресурси різноманітні: вони залежать від видів палива і його сортів, число яких вражає великою різноманітністю. Наше виробництво котлів у Вінниці ґрунтується на застосуванні сучасного обладнання і сучасних технологій, тому опалювальні котли «Брік» славляться надійністю і довговічністю.

Котли «Брік»: види палива

Сучасний ринок, завдяки використовуваній в наш час безвідходності і раціональності виробництва, пропонує наступні модифікації палива (котли Брік Вінниця працюють з будь-яким їх різновидом):

 • дрова в будь варіації, включаючи сирі;
 • гілки і деревні обрізки, тріски;
 • стружка і тирса (сирі в тому числі);
 • брикети і пелети;
 • лушпиння соняшника (лузга та гранули);
 • солома та сіно (олійні та зернові культури);
 • зернові культури (лушпиння).

Якщо ви зацікавитесь оглядом цін, утвореним на основі пропозицій онлайн-магазинів і регіональних ринків (свої вимоги при цьому задають і виробники котлів), то побачите, що види паливних ресурсів по даному параметру розрізняються. Ось деякі приклади: ціна наколоті дрова (дуб, бук) коливається від 2200 до 2400 грн. За кубометр, соснових і ялинових дров – від 1900 до 2100 гривень, пелет світлих – від 2800 до 3100 гривень, пелет темних – від 2600 до 2750 гривень, тирси – від 50 до 120 грн., паливної тріски – від 300 до 650 грн. (актуально на червень 2017 р.).

До початку сезону опалення ціни, найчастіше, збільшуються на 20, а то і 30%. Тому люди, у яких виникає потреба в придбанні опалювального агрегату, прагнуть купити котел від виробника Вінниця, так як відсутність посередників при продажу помітно знижує ціни на вироби.

Чому ми радимо купувати котли Брік українського виробництва

Здійснюючи виробництво опалювальних котлів у Вінниці, наша компанія не використовує в процесі їх реалізації послуги брокера, тому ми висуваємо найкращі пропозиції по вартості, при цьому на оптові поставки є додаткові знижки. Крім цього, ми тішимо потенційних покупців такими приємними вигодами:

 • Котли Brick показують максимум працездатності при роботі не тільки з сухими видами палива, але також з сирими (допустима вологість – близько 70%) його аналогами.
 • На кожен агрегат наша фірма надає абсолютну гарантію.
 • Клієнт отримує точну і повноцінну інформацію про кожну представлену в каталозі модифікацію.
 • Ми надаємо можливість подивитися роботу вибраного пристрою на наявному у клієнта паливі.
 • Наші досвідчені консультанти допоможуть вибрати ідеально відповідаючу параметрам вашого приміщення модифікацію котла опалення.
 • Здійснюючи виробництво твердопаливних котлів Вінниця, ми показуємо клієнтові реальну роботу котла в активній експлуатації (для цього ви повинні тільки повідомити про час вашого приїзду): приєднаний до котла контрольно-вимірювальний прилад фіксує і демонструє величину потужності та кількість отриманих гігакалорій.

Підбираючи опалювальний пристрій, звертайте увагу на марку сталі, товщину металу, розміри агрегату, його потужність, а також якість супутнього обладнання – на даних параметрах базується вартість.